Μετάβαση στο κύριο περιεχόμενο

Β’ Φθιώτιδας: ΣΑΜΕ Ρεγγίνι-Παμμωλιακός 0-3 (photos)

Ο Παμμωλιακός ήταν ο μεγάλος νικητής στο ντέρμπι με το Ρεγγίνι με σκορ 0-3, όπου υπήρξε τυπικά φιλοξενούμενος, μιας και το παιχνίδι πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο του Μώλου.
Ο Παμμωλιακός πήρε από την αρχή τα ηνία του αγώνα και στο 20ο λεπτό πήρε το προβάδισμα ελέγχοντας στη συνέχεια τον αγώνα.
Από την άλλη το Ρεγγίνι προσπάθησε να μπει στο  ρυθμό του παιχνιδιού, όμως με τις ελλείψεις που είχε δεν μπόρεσε να τις καλύψει και να καταφέρει το κάτι παραπάνω.
Στην επανάληψη ο Παμμωλιακός κατάφερε προς το τέλος της αναμέτρησης να πετύχει ακόμη δύο τέρματα και να διευρύνει τη νίκη του.